venerdì 27 novembre 2009

Kurban Bayramı

Tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun....

3 commenti:

Ortega ha detto...

Eyvallah kardeşim. Senin de bayramın mübarek olsun.

Anonimo ha detto...

http://www.tarihiyerlerimiz.blogspot.com/

TÜRKİYENİN TARİHİ YERLERİ VE ESERLERİ YEREBATAN SARNICI BEYLERBEYİ SARAYI BALIKLI GÖL ARTEMİS TAPINAĞI MISIR PRAMİTLARİ UYGUR ALF. ...

Beterin Koyusu ha detto...

Arkadaşlar yeni bir site açtık bakalım beğenecekmisiniz . www.sendsee.com adresinden tek adımla üye olabilirsiniz. Piyasada ki twittr fb gibi sitelerden farklı olarak çok daha net ve çok daha etkili paylaşım yapabilmek için en ufak ayrıntıları dahi düşündük. Hastagları kullanarak gündemi takip edebilirsiniz, diğer bütün bağlantılarınızın rss adreslerini profilinize ekleyebilir tek noktadan bütün gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Gruplar hayran sayfaları kurarak güzel vakit geçirebilirsiniz.
En önemli özelliğimiz kesinlikle hiç bir şirkete bağımlı-gebe olmamamız. Hiç kimseye itaat etmiyoruz. Bu yüzden paylaşımlarda hiç bir sansür kısıtlama engelleme uygulamıyoruz. Sizden aldığımız bilgilerin doğrulamasına ihtiyaç duymuyoruz ! Amacımız hakkınızda bilgi edinmek değil , sizlere tamamen özgür bir ortam sağlamak . Tamamen ücretsiz bu hizmetimizden yararlanabilmek için tek bir adımda üye olmanız yeterli . Beklemek için sebep kaldı mı ?
www.sendsee.com/likesend